Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Mamy kolejne niepokojące informacje dotyczące przebudowy stadionu Rakowa

Facebook Twitter

Kiedy wszystko wydawało się, że na drodze do rozpoczęcia inwestycji nie będzie już żadnych przeszkód, okazuje się, że szykuje się kolejna zmiana terminu.

O co konkretnie chodzi? Tematem zajął się Robert Krzyżaniak:

Urząd Miasta podjął decyzję o przedłużeniu procedury przetargowej na przebudowę stadionu przy ul. Limanowskiego. Przetarg ma być rozstrzygnięty nie 10 a 28 lutego. To decyzja podjęta po wcześniejszych konsultacjach z władzami RKS-u. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym przez włodarzy Rakowa:
„Przedstawicielom Miasta zależy na tym, by szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie pytania zadane podczas procedury przetargowej. Obie strony wierzą, że powyższe działanie doprowadzi do skutecznego uniknięcia postawienia zarzutu o zbyt krótkim okresie na przygotowanie ofert, a także pozwoli na uzyskanie oferty, której wartość zmieści się w budżecie przewidzianym na przebudowę”. Czasu jest coraz mniej, mimo to obie strony wierzą, że prace modernizacyjne uda się przeprowadzić w terminie i tym samym niezagrożone będzie uzyskanie licencji na grę w Ekstraklasie w kolejnym sezonie.

Czas nagli. Przetarg przedłużono do 28 lutego, a do końca lutego, czyli jeden dzień będzie miał klub RKS RAKÓW na to aby przedstawić komisji licencyjnej przy PZPN plany inwestycji i nazwę konkretnej firmy, która miałaby się zająć przebudową stadionu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj