Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Majówka z food truckami w Lublińcu!

Facebook Twitter

Już 27 maja w Lublińcu pojawią się miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. Przez trzy dni od 27 do 29 maja 2022 r. food trucki będą serwować mieszkańcom przepyszne potrawy z wielu stron świata. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

mat. prasowy

Kulinarne miasteczko stanie na parkingu centrum handlowego Karuzela Lubliniec. Food trucki będą karmić mieszkańców aż przez trzy dni – w piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się na parkingu Karuzeli Lubliniec, ul. Lubliniecka 1E.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 11:00- 21:00
Sobota: 11:00-21:00
Niedziela 11:00-20:00

Link do wydarzenia: Facebook – Zlot Food Trucków Lubliniec!

źródło: mat. prasowy/ Warsaw Public Relations

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj