Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Liceum Traugutta poleca w ferie swój basen

Facebook Twitter

Przed uczniami ferie zimowe. Z racji braku śnieżnej zimy aktywność przenosi się zwykle pod dachy klubów sportowych, świetlic, klubów i pływalni. Aby uniknąć kolejek poza obleganymi Sienkiewiczem i KB, warto wybrać się na mniejszy rodzinny basen, który działa przy Liceum im. Traugutta.

Nie wszyscy w mieście znają tę pływalnię:

Erniew Tomżyński: Albo się słyszało, albo się nie widziało, natomiast ten basen to jest jeden z najstarszych basenów w Częstochowie. Jest to taki basen familijny, mniejszy niż wszystkie pozostałe baseny w Częstochowie, gdzie można aktywnie spędzić czas. Uzdatnianie wody w naszym basenie, ale również pryszniców i umywalek, to jest cały kompleks uzdatniany jonami srebra.

To dobre miejsce np. do szlifowania nauki pływania

– przyznaje dyrektor II L.O. Erniew Tomżyński. Pływalnia będzie dostępna dla wszystkich chętnych przez cały okres ferii zimowych:

Erniew Tomżyński: Mamy sprzęt do nauki pływania. Pierwszy tor jest dopasowany dla osób, dzieci, które chcą się uczyć. W pierwszym tygodniu basen będzie czynny od godz. 12:00 do 20:00. Jeżeli chodzi o drugi tydzień ferii od 7:00 do 22:00, pełna oferta od poniedziałku do piątku. Pełny harmonogram dostępności znajduje się w zakładce Basen – Traugutt i tam można sobie wszystko sprawdzić.

Polecał Erniew Tomżyński, dyrektor II Liceum im. Traugutta w Częstochowie.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj