Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

„Lato z Kulturą” w regionie. MOK w Łazach ma liczne propozycje w plenerze dla uczniów – już od 20 czerwca

Facebook Twitter

Zbliżający się koniec roku szkolnego i początek wakacji to nie tylko czas leniuchowania, ale i okazja do większej aktywności i obcowania z kulturą. W Łazach lokalne władze chcą udowodnić, że lato może być ciekawe i artystyczne. Ma temu sprzyjać akcja „Lato z Kulturą".

fot. nowe.lazy.pl/

Pierwsze propozycje zaplanowane są już 20 czerwca:

Dzieci i młodzież po roku szkolnym, który odbywał się w głównej mierze w sposób zdalny i w domach, i ta aktywność kulturalna, aktywność edukacyjna, aktywność sportowa na pewno w znaczący sposób została obniżona. Chcemy w sposób bardzo aktywny przygotować ofertę taką, aby dzieci i młodzież skorzystały z niej. Przygotowaliśmy spektakl teatralny, występy artystyczne, warsztaty plecenia wianków świętojańskich, animacje,

Jak mówi Karol Hadrych z Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach, to pierwsza z cyklu zaplanowanych na lato imprez. Przez cały lipiec oraz sierpień zaplanowane są pikniki dla dzieci i młodzieży:

Na pewno w parku za Miejskim Ośrodkiem Kultury odbędą się tradycyjne niedziele animacyjne, czyli spotkania w formie pikników i ponadto oferta skierowana dla uczestników zajęć stałych, którzy przez cały okres roku szkolnego pobierali naukę oraz dla nowych osób, które będą chciały wdrożyć się w nasze działania, zachęcamy do skorzystania.

MOK w Łazach zaprasza mieszkańców regionu, planuje szczegóły wszystkich wakacyjnych propozycji.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lipca 2021