Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Last Summer Party, czyli impreza na zakończenie studenckich wakacji już w najbliższy piątek

Facebook Twitter

Koniec wakacji nastąpił już prawie miesiąc temu? Nie dla wszystkich! Koniec wakacji dopiero przed studentami! Z tej okazji mamy dla nich zaproszenie na najbliższy piątek 30 września.

fot. facebook.com/KlubRura/

O czym mowa konkretnie?

Maciej Krysiak: Mowa jest oczywiście o Rurze – o imprezie, która będzie się odbywała 30 września. Jest to Last Summer Party, jest to zakończenie studenckich wakacji.

Radio Jura: Bardzo serdecznie zapraszamy, a co na samym wydarzeniu?

Maciej Krysiak: Na samym wydarzeniu muzyka R&B, muzyka popularna, będzie też dużo rapu. Jest to raczej młodzieżowa impreza. To będzie druga impreza z cyklu, a w planach są już kolejne. Ostatni impreza, którą zorganizowaliśmy była pierwsza spod logo SAINTS CZEWU-A i pojawiło się na niej prawie 300 osób. Jak na pierwszy raz wydaje mi się, że to był bardzo dobry wynik.

Ta impreza to propozycja od kolektywu Saints CZEWU-A, a w planach są kolejne wydarzenia:

Maciej Krysiak: SAINTS CZEWU-A to jest organizacja, która powstała trochę przypadkiem, dlatego że zacząłem organizować imprezy i zauważyłem swoją szansę siedząc w klubie Rura, poznał mnie z właścicielem mój kolega i postanowiłem spróbować swoich sił. Jak się okazało, poszło to bardzo dobrze i drugi kolega powiedział, że dobrą nazwą będzie SAINTS CZEWU-A, bo przecież pochodzimy ze świętego miasta.

Radio Jura: Mówisz, że to kolektyw, czyli ty i ktoś jeszcze.

Maciej Krysiak: Zgadza się. Jest jeszcze Cyprian Gruszewski, który pomaga mi przy organizacji imprez. Mamy stronę na instagramie SAINTS_CZEWUA, można nas tam znaleźć. W najbliższej przyszłości będziemy planowali imprezę techno. Prawdopodobnie odbędzie się ona 22 października, ale to taka mała zapowiedź

– zapraszał Maciej Krysiak, z którym rozmawiał Paweł Stępniewski.

fot. facebook.com/KlubRura/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024