Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Łapcie za aparaty. To już 9-ta edycja Martwej Natury w Fotografii

Facebook Twitter

Miejska Galeria Sztuki zaprasza do udziału w 9 już edycji Międzynarodowego Konkursu "Martwa Natura w Fotografii". Impreza przeznaczona jest zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Prace należy nadsyłać do 10 lipca. Funkcję komisarza 9. Salonu przyjął fotografik Sławomir Jodłowski.

Po raz piąty Salon objęty jest patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP. Regulamin znajdziecie na stronie galeria.czest.pl.

Międzynarodowy Salon „Martwa natura w fotografii”, którego pierwsza edycja odbyła się w 2003 r., to projekt, który przybliżając znany w sztuce motyw martwej natury, jednocześnie stara się dociec, w którą stronę zmierza ten nurt współczesnej fotografii. Pomysłodawcą i wieloletnim komisarzem Salonu był artysta fotografik Janusz Mielczarek, którego słowa przytoczone na wstępie stanowią motto i zaproszenie do udziału w kolejnej edycji Salonu.

Funkcję komisarza 9. Salonu przyjął fotografik Sławomir Jodłowski. Po raz piąty Salon objęty jest patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP, od początku Salonowi patronuje Fotoklub RP. Zapraszając fotografików – profesjonalistów i pasjonatów do zmierzenia się z tematem, który wciąż daje ogromne możliwości: kompozycyjne i interpretacyjne, organizatorzy oczekują zdjęć odzwierciedlających kreatywność i styl samych fotografów.

Nadsyłanie prac: do 10 lipca 2021
Wpisowe: 50,- PLN lub 12 EUR

Komisarz Salonu: Sławomir Jodłowski
Kontakt: jodlowski@rok.czestochowa.pl

Koordynator konkursu: Joanna Matyja
Kontakt: (34) 324 55 81; jmatyja@galeria.czest.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj