Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kto widział pluszaki w oknach?

Facebook Twitter

W całej Polsce ruszyło polowanie na niedźwiedzia. To zabawa zainspirowana książką dla dzieci. Teraz okna w polskich domach wypełniają się misiami. Pluszaki wcześniej były widziane w belgijskich i holenderskich oknach. Wiemy więcej o zasadach tej zabawy.

Zasady są bardzo proste: wstaw misia do swojego okna i zrób mu zdjęcie. A potem dołącz do wspólnej akcji prowadzonej w mediach społecznościowych. Fotkę misia w oknie trzeba wysłać do koordynatorów akcji, na adres: polowanienaniedzwiedziapl@gmail.com, zdjęcie zostanie zamieszczone na stronie na Facebooku i Instagramie.

Trzeba podać ulicę, kod pocztowy i miejscowość. Adres zostanie dodany w mapach Googla. Jaki jest cel polowania na niedźwiedzia? To forma okazania wsparcia i podziękowania ludziom, którzy codziennie wykonują pracę, dzięki której NASZ ŚWIAT stale się kręci.

Aby umilić i wywołać uśmiech na twarzy: piekarza, lekarza, kuriera, sprzedawcy, listonosza, kierowcy, policjanta, ratownika i wielu innych osób, które są w drodze do pracy. Aby w tych trudnych czasach rozweselić małe dzieci i ich rodziców, którzy zostają w domu.

Nasze misie pojawiły się już w oknie…a wasze?

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj