Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kto jedzie na koncert Dawida Podsiadło na stadion w Chorzowie? Mamy dla Was rady

Facebook Twitter

To będą mega wydarzenia na Stadionie Śląskim. W Chorzowie w sobotę i w niedzielę odbędą się koncerty Dawida Podsiadło. Policja organizuje ruch w tym rejonie i apeluje, by w miarę możliwości na koncert dojechać komunikacją miejską.

DK 46 koncert Dawida Podsiadło DK91 na kolejnym odcinku będzie remontowana
Droga/ fot. Pixabay

Koncert Dawida Podsiadło. Na miejsce najlepiej dojechać komunikacją miejską

Zostaną uruchomione dodatkowe linie tramwajowe, a dotychczasowe zwiększą częstotliwość kursowania.

ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU

W związku z organizacją imprezy na Stadionie Śląskim w dniach od 22 do 23 czerwca 2024 r. zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w organizacji ruchu:

Od godziny 16:00 w dniu 22 czerwca 2024 r. do zakończenia imprezy oraz od godziny 16:00 w dniu 23 czerwca 2024 r. do zakończenia imprezy w ciągu ulicy Parkowej — na odcinku od ronda przy centrum handlowym AKS do skrzyżowania z ulicą Kościuszki — wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruchu pojazdów (w kierunku ul. Kościuszki).

Od godziny 6:00 w dniu 22 czerwca 2024 r. do godziny 6:00 w dniu 24 czerwca 2024 r. po obu stronach ulicy Parkowej — na odcinku od ronda przy centrum handlowym AKS do skrzyżowania z ulicą Kościuszki — wprowadzone zostanie ograniczenie postoju pojazdów wraz z informacją o odholowaniu pojazdu na koszt właściciela.

Od godziny 16:00 do zakończenia imprez lub w zależności od zagrożenia w dniach 22 i 23 czerwca 2024 r. zostanie zamknięty lewoskręt z ulicy Katowickiej (z kierunku Bytomia) w kierunku ulicy Parkowej.
Po zakończeniu imprezy w dniach 22 i 23 czerwca 2024 r. zostanie zamknięta ulica Katowicka na odcinku od skrzyżowania z ulicą Parkową do skrzyżowania z ulicą ks. Gałeczki oraz ulica Chorzowska w Katowicach od „Karolinki” do skrzyżowania z ulicą Parkową.
Od godziny 16:00 do zakończenia imprezy w dniach 22 i 23 czerwca 2024 r. zostanie zamknięta droga łącząca aleję Wojska Polskiego i ulicę Tysiąclecia (w Katowicach).
Uwaga!

Pojazdy, które po tej godzinie będą utrudniać ruch, uniemożliwiając przywrócenie docelowej organizacji ruchu, zostaną odholowane na koszt właściciela.

Ponadto na skrzyżowaniach, w sytuacjach tego wymagających wprowadzona zostanie ręczna regulacja ruchem przez policjantów, dlatego apelujemy do kierujących pojazdami o zachowanie szczególnej uwagi i stosowanie się do sygnałów, poleceń wydawanych przez uprawnione osoby.

PARKINGI

Park Śląski udostępnił miejsca parkingowe. Bilet parkingowy można zakupić na miejscu w dniu imprezy w momencie wjazdu na teren Parku Śląskiego.

KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA I AUTOBUSOWA

W związku z organizacją koncertów Dawida Podsiadło na Stadionie Śląskim w Chorzowie zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Szczegółowe informacje można uzyskać pod tym adresem.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2024