KS Sorella Częstochowianka z kolejnym zwycięstwem

Częstochowskie siatkarski odniosły w sobotę 20 listopada kolejne ligowe zwycięstwo w I lidze kobiet. Podopieczne trenera Andrzeja Stelmacha wygrały w trwającym nieco ponad godzinę meczu przeciwko KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 3:0.

Pojedynek dla zespołu KS Sorella Częstochowianka od początku układał się bardzo pomyślnie i już w pierwszym secie pokonały znacząco rywalki ze stolicy województwa podlaskiego 25 do 13. Kolejne odsłony ligowego spotkania również okazały się bezproblemowe dla naszych dziewcząt, które wygrały kolejno w drugim secie 25 do 21 oraz w trzecim 25 do 14. MVP pojedynku wybrana została reprezentantka Częstochowianki Angela Mroczek.

W tabeli I ligi kobiet po 9 pojedynkach, KS Sorella Częstochowianka zajmuje 6 lokatę z dorobkiem 15 punktów. Kolejnym ich rywalem będzie ITA TOOLS STAL Mielec. Mecz wyjazdowy zaplanowano na sobotę 27 listopada.

KS Sorella Częstochowianka – KS BAS Kombinat Budowlany Białystok 3:0 (25:13; 25:21 ;25:14)

KS Sorella Częstochowianka: Magdalena Piekarz, Aleksandra Dutkiewicz, Agnieszka Czerwińska, Matylda Grabowska, Patrycja Wardęga, Marta Budnik, Angela Mroczek, Martyna Chmielewska, Aleksandra Stachowicz, Adrianna Rybak, Daria Dąbrowska, Julia Papszun, Wiktoria Szumera.