Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

KS Sorella Częstochowianka z kolejnym biznesowym partnerem i przed szansą na kolejne punkty w lidze

Facebook Twitter

Dużo dobrego dzieje się ostatnio wokół siatkarskiej, kobiecej drużyny KS Sorella Częstochowianka. Przed kilkoma tygodniami klub przedstawił nowego sponsora drużyny, a teraz do grona biznesowych partnerów dołączyła kolejna marka. Na ten temat, oraz ligowych rozgrywek podopiecznych trenera Stelmacha i zespołów młodzieżowych rozmawialiśmy z prezesem Częstochowianki - Alicją Dobrzańską.

fot. https://www.facebook.com/ksczestochowianka

Radio JURA: Dużo się ostatnio dzieje wokół KS Częstochowianka, Po pierwsze pozyskanie marki Sorella jak sponsora, a teraz wiadomość o kolejnym poważnym partnerze.

Do naszego grona przyjaciół, sponsorów, partnerów dołączyła Huta Liberty Częstochowa, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni, że możemy współpracować na  takim gruncie i wszyscy razem dla naszej społeczności możemy robić coś fajnego.

Radio JURA: Pozyskanie Sorelli jako sponsora to też kawał wykonanej pracy.

Sponsor marka Sorella – wspaniały partner. Wizja, którą również ma marka Sorella, jest jednoznaczna z naszą, więc myślę, że tutaj mogą wyjść same dobre rzeczy. Bardzo się cieszymy, bardzo jesteśmy z tego dumni, że ta umowa powstała i została podpisana. Mam nadzieję, że Państwo zostaniecie też przez to zachęceni, żeby przychodzić do nas kibicować, przeżywać  i kreować wspólnie z nami emocje,

Radio JURA: O emocjach też warto porozmawiać, bo te już w najbliższą sobotę (06.11.) u nas w Hali Sportowej Częstochowa.

Tak, nasze następne spotkanie. Nasze zawodniczki zmierzą się z drużyną z Karpat. Na pewno będzie to ciekawy i zacięty pojedynek. Gramy o godzinie 16:00, wstęp wolny, także wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.

Radio JURA: Sezon trwa. Jaka panuje atmosfera w klubie, jeżeli chodzi o seniorki?

Myślę, że atmosfera jest budująca. Po tych wydarzeniach, które ostatnio mieliśmy przyjemność obserwować po podpisaniu umowy, po przedstawieniu sponsora, dziewczyny zbudowała aż myślę, że za bardzo, bo potknęliśmy się na paru spotkaniach, jeśli chodzi o wynik. Dziewczyny za bardzo chciały, narzuciły na siebie presję z uwagi, że mamy sponsora i chciały jak najlepiej wypaść. Już to mija, już są na dobrej drodze. Wierzę, że teraz te mecze będą jeszcze ciekawsze. Na spokojnie możemy patrzeć w przyszłość, co się będzie działo.

Radio JURA: A co słychać u Juniorek – co w rozgrywkach i treningach młodzieżowych?

Dużo się dzieje. Już poszczególne grupy zaczęły swoje rozgrywki jak młodziczki, kadetki czy juniorki. Teraz jesteśmy przed etapem rozpoczynającym fazę Kinder, czyli 2, 3, 4 i te najmłodsze nasze zawodniczki, które będą występowały. Będzie tych rozgrywek bardzo dużo. Jestem bardzo zadowolona z postawy naszych młodziczek oraz dziewczyn, które grają w grupach Kinder 3 i 4, gdyż z tych grup mamy najwięcej powołań na konsultacje, jeśli chodzi o kadrę Śląska.

– Rozmawiał Paweł Stępniewski.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj