KS Sorella Częstochowianka bez punktów w V kolejce

Po udanym meczu w zeszły piątek (15.10.) przed własną publicznością, niestety tym razem siatkarki KS Sorella Częstochowianka musiały uznać wyższość rywalek i uległy w wyjazdowym spotkaniu w Nowym Dworze Mazowieckim 1:3 (25:22, 14:25, 25:18, 26:24).

W meczu w ramach 5 rundy siatkarskiej I ligi kobiet, podopieczne trenera Andrzeja Stelmacha o punkty walczyły z drużyną LOS Nowy Dwór Mazowiecki. Nasze zawodniczki toczyły twardą walkę do końca i były blisko wywiezienia z trudnego terenu co najmniej jednego punktu. W decydującym czwartym secie częstochowianki przegrały jednak 24:26, co nie pozwoliło doprowadzić do remisu w setach i starcia w tie-breaku.

Po 5 kolejkach KS Sorella Częstochowianka znajduje się na 10 miejscu tabeli z dorobkiem 5 punktów. Następnym rywalem siatkarek z Częstochowy będzie zespół GKS „Wieżyca 2011” Politechnika Gdańska Stężyca. To kolejny mecz na wyjeździe, który zaplanowano na sobotę 30 października. Początek o 17:00.

LOS Nowy Dwór Mazowiecki – KS Sorella Częstochowianka 3:1 (25:22, 14:25, 25:18, 26:24)