Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Koszulki męskie z nadrukiem – jakie są teraz na topie? [MATERIAŁ PARTNERA]

Facebook Twitter

Koszulki z nadrukiem przyciągają wzrok i nadają charakteru całej stylizacji. Za ich pomocą pokażesz światu swoje hobby, nastrój czy ulubiony zespół bez wypowiadania słowa. Nic dziwnego, że pojawiają się w ofercie sieciówek coraz częściej. Jakie męskie koszulki z nadrukiem są obecnie modne?

Mimo panujących trendów, w wyborze nadruku na swojej koszulce powinieneś kierować się przede wszystkim własnym gustem. Dużą popularnością cieszą się T-shirty spersonalizowane, na których możesz nadrukować wzór według własnego projektu. Brakuje ci pomysłu lub czasu na tego typu rozrywkę? Bez obaw, oferta sklepów internetowych i stacjonarnych na pewno cię zadowoli.

Koszulki z nadrukiem męskie można podzielić na wiele kategorii, o czym świadczy szeroki wybór modeli na denley.pl – https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-meska_T-shirty_Z-nadrukiem-952.html. Ostatnimi czasy zdecydowanie prym wiodą T-shirty z komiksowymi postaciami, humorystycznymi tekstami lub… memami. Element zaskoczenia wprowadzają koszulki z nadrukiem na plecach, z kolei powiewu świeżości dostarczają koszulki z nadrukiem 3D. Jeśli tylko masz ochotę, możesz kupić koszulkę na każdy dzień i nastrój.

Biały bawełniany T-shirt męski z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem męskie – najmodniejsze wzory

Duży wybór dostępnych printów może przytłaczać. Jednak nie warto rezygnować z koszulki z nadrukiem na rzecz kolejnego nudnego, gładkiego T-shirtu. Stylizacja z jej udziałem wyróżni cię z tłumu i sprawi, że zapadniesz w pamięć nowo poznanym osobom.

Często spotykane są podkoszulki z nadrukiem z postaciami z bajek lub komiksów. Myślisz, że dorosłemu mężczyźnie nie wypada nosić dziecięcych wzorów? Tutaj się mylisz! Obecnie w modzie są inspiracje w stylu lat 90., a właśnie wtedy większość z nas oglądała kreskówki. Założenie koszulki z ulubioną postacią z tamtych czasów gwarantuje uśmiech na twarzy przez cały dzień.

Równie popularne są koszulki z napisami. Niektóre z nich mają prześmiewczy charakter, dzięki czemu świetnie pokazują dystans do samego siebie. Inne zawierają cytaty lub wiadomość, jaką chcesz przekazać otoczeniu. Jesteś w złym nastroju i nie masz ochoty z nikim rozmawiać? Wyraź to koszulką!

Oddzielną kategorię stanowią koszulki z nadrukiem na plecach. Znajdziesz modele zupełnie gładkie z przodu lub z małym printem na piersi i większym z tyłu. Wybór wzorów w tym przypadku jest podobny jak w przypadku klasycznych koszulek z nadrukiem. Furorę robią motywy znanych dzieł sztuki lub oldskulowych plakatów.
Nietypowym rozwiązaniem są koszulki z nadrukiem 3d. Ich celem jest stworzenie złudzenia optycznego, które tworzy ciekawy efekt dla obserwatora. Chcesz mieć na klacie tunel czasoprzestrzenny albo nadrukowaną dziurę, z której wychodzi łapa potwora? Nadruk 3D pozwoli ci spełnić to marzenie.

Czarny T-shirt męski z nadrukiem

Jak prać koszulki z nadrukiem?

Panuje mylne przekonanie, że koszulki z nadrukiem należy prać ręcznie lub w specjalny sposób. Tymczasem obecne metody druku na tkaninach sprawiają, że użytkowanie T-shirtu z printem wygląda tak samo, jak jego gładkiego odpowiednika. Oczywiście, nadruk słabej jakości popęka lub zejdzie niezależnie od wybranego programu w pralce.

Przed pierwszym praniem sprawdź zalecenia umieszczone przez producenta na metce. Znajdziesz tam informację, w jakiej temperaturze prać koszulkę, czy można ją prasować oraz suszyć w suszarce bębnowej. Kolorowe T-shirty nie powinny ucierpieć, jeśli ustawisz pranie w maksymalnie 40°C. Dla bezpieczeństwa wywróć koszulkę na lewą stronę lub wrzuć do płóciennego worka.

Podczas prasowania unikaj dotykania żelazkiem printu. Z reguły nie należy również suszyć koszulek z nadrukiem w suszarce bębnowej lub na grzejnikach. Kiedy rozwieszasz pranie, w miarę możliwości unikaj zginania printu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj