Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Koronawirus nie przeszkodził w pracy drogowcom

Facebook Twitter

Mimo epidemii dobre wiadomości docierają do nas z częstochowskich dróg. Udało się nie tylko dotrzymać terminów przy realizacji zadań drogowych. Często pracujące ekipy wyprzedzają terminarze.

Przy trwających remontach i na budowach, pracy sprzyja zdecydowanie mniejszy ruch samochodów:

Sytuacja pandemii nie ma wpływu na roboty budowlane. Można nawet powiedzieć, że przez zmniejszony ruch na drogach, harmonogram prac który założyliśmy jest wyprzedzany. Warto dodać, że luty i marzec oraz kwiecień okazały się ciepłymi miesiącami, jest to wymarzona sytuacja dla drogowców. W mieście można zauważyć liczne prace drogowe.

Opustoszałe ulice powodują, że „drogowcy” mają dobre tempo prac, przymierzają się do kolejnych zapowiadanych remontów i wymiany nawierzchni. Do końca maja w planie są jeszcze naprawy na kolejnych miejskich odcinkach.

Pracujemy na ulicy Łosiowej, Wilsona, Podhalańskiej, kończymy ulicę Artyleryjską. Na stronach MZDiT można zobaczyć szczegółowy harmonogram prac przy ulicy Brata Alberta oraz Hiacyntowej oraz Lawendowej, a co za tym idzie dla całego odwodnienia dzielnicy Północ.

– informował Piotr Grzybowski, dyr. Miejskiego Zarządu Dróg w Częstochowie. Jedźcie ostrożnie w rejonie prowadzonych remontów, warto zwolnić i uważać na ciężki sprzęt budowlany.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj