Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Konkurs na plakat przeciwko cyberprzestępstwom

Facebook Twitter

Wojewódzki konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży "Bezpieczni w Sieci" potrwa dłużej. Swoje projekty plakatu dotyczącego ochrony przed cyberprzestępstwami można nadsyłać jeszcze do 4 grudnia. Konkurs skierowano do młodzieży z całego województwa śląskiego z najstarszych klas podstawówek i szkół średnich.

fot. netmaru/ Pixabay

Przedsięwzięcie ma wspomóc akcję na rzecz umiejętnego korzystania z internetu, wyszukiwania wartościowych treści, a także przeciwdziałania niebezpieczeństwom, na które są narażeni młodzi ludzie w sieci.

Zapraszamy młodzież z województwa śląskiego do udziału w konkursie poświęconemu bezpieczeństwu w sieci.

18 października 2020 r. w całej Unii Europejskiej obchodzony jest Europejski Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Tego dnia organizacje rządowe i pozarządowe starają się uświadomić społeczeństwu, czym jest handel ludźmi i jak się przed nim ustrzec.

Przedłużyliśmy termin składania prac konkursowych do 4 grudnia (wcześniej informowaliśmy o terminie zgłoszenia prac do 20 listopada). Zgłoszenie pracy do konkursu powinno zawierać formularz zgłoszeniowy, oświadczenie podpisane przez przedstawiciela ustawowego uczestnika do 18 roku życia lub przez pełnoletniego uczestnika oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które wraz z regulaminem konkursu znajdują się do pobrania poniżej.

Przydatne pliki do pobrania pod adresem:

https://www.katowice.uw.gov.pl/aktualnosci/konkurs-bezpieczny-w-sieci-przedluzono-termin-zglaszania-prac

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 grudnia 2023