Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Konkurs na najładniej ukwiecony balkon. Zgłoszenia do 15 sierpnia!

Facebook Twitter

Konkurs na „Najładniej ukwiecony balkon” adresowany jest do właścicieli balkonów/loggi, zaaranżowanych z wykorzystaniem zieleni, kwiatów oraz naturalnych elementów dekoracyjnych w blokach.

Wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia i wraz z 2-3 fotografiami balkonu złożyć je osobiście w siedzibie Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Estetyki Miasta – w Referacie Kultury Wydziału Kultury, Promocji i Sportu (budynek Odwachu obok Ratusza), Aleja Najświętszej Maryi Panny 45 A (od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30-15.30) lub przesłać mailem na adres: kps@czestochowa.um.gov.pl bądź pocztą na adres: Urząd Miasta Częstochowy, Wydział Kultury, Promocji i Sportu, Aleja Najświętszej Maryi Panny 45 A, 42-217 Częstochowa. W kolejnym etapie komisja oceni zgłoszone do konkursu balkony. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas 26. Dni Częstochowy. Właściciele trzech najładniej ukwieconych balkonów/loggi otrzymają nagrody:700 zł (brutto) za I miejsce, 500 zł (brutto) za II miejsce i 400 zł (brutto) za III.

Dodatkowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać pod numerami tel. 34 3707665 lub 34 3707465. Regulamin oraz kartę zgłoszenia można znaleźć tutaj
Organizatorem konkursu „Najładniej ukwiecony balkon 2017” jest, w imieniu Prezydenta Miasta Częstochowy, Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Estetyki Miasta. Podobny regulamin obowiązuje w konkursie na „Najładniejszą Działkę Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Częstochowie”.
Jego celem jest m.in. uwrażliwienie mieszkanek i mieszkańców na kwestie związane z estetyką terenów rekreacyjnych oraz stanem środowiska naturalnego; promocja postaw proekologicznych oraz aktywnego wypoczynku w plenerze.

Do konkursu mogą być zgłaszane ROD podlegające Polskiemu Związkowi Działkowców – Okręgowemu Związkowi Działkowców w Częstochowie. Zarządy Rodzinnych Ogrodów Działkowych mogą zgłaszać do konkursu po trzech kandydatów spośród podległych im ROD. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 sierpnia.

Komisja podczas oceny działek będzie brała pod uwagę m.in. koncepcję nasadzeń, kompozycję zagospodarowania i rozwiązania proekologiczne.
Właściciele trzech najładniejszych działek otrzymają nagrody:1000 zł (brutto) za I miejsce, 800 zł (brutto) za II miejsce i 600 zł (brutto) za III.
Szczegóły w regulaminie, który wraz z kartą zgłoszenia można znaleźć tutaj

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj