Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Konferencja „Jurajskie spotkanie kobiet” w sobotę (11.03) w Częstochowie

Facebook Twitter

Konferencja „Jurajskie spotkanie kobiet" to propozycja w naszym mieście z okazji obchodów Dnia Kobiet. Kilka dni po tym święcie - 11 marca w Częstochowie odbędzie się całodniowe spotkanie, z bogatym programem wykładów i paneli dyskusyjnych.

fot. Pixabay

Doświadczeniem i wiedzą będą dzielić się kobiety, które od lat z pasją angażują się w biznes.

Katarzyna Dziubałka: Celem tej konferencji jest spotkanie się wszystkich kobiet i wielka inspiracja. Hasłem tej konferencji w tej edycji jest przedsiębiorczość, pasja, motywacja, pełnia życia również, więc będziemy mieli szereg wystąpień bardzo inspirujących kobiet i biznesu, ale również z rozwoju osobistego, jogi, warsztatów różnych, treningów, wszystkich takich usług skierowanych do kobiet, z których będą mogły również skorzystać na konferencji.

Jak mówi Katarzyna Dziubałka, jedna z organizatorek wydarzenia, konferencja będzie interdyscyplinarna, ma dotyczyć wszelkich aktywności i działań, w których realizują się panie.

Katarzyna Dziubałka: Jest część taka wykładowa, gdzie będą występowały nasze główne prelegentki, goście specjalnie zaproszeni. Będziemy mieli kobiety przedsiębiorcze, które występują, kobiety, które prowadzą swoje firmy z pasji. A w międzyczasie na antresoli będą odbywały się warsztaty, gdzie będzie można doświadczyć różnych form ruchu, zajęć i zrobić sobie taką małą próbkę, być może z jakichś zajęć tańca lub innej aktywności, żeby zobaczyć czy to jest dla nas.

W ramach wykładów i warsztatów przewidziano dwa panele – jeden teoretyczny, a drugi praktyczny. Zaproszenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Czekać będzie sporo podpowiedzi dla poszukujących aktywności czy hobby dla siebie:

Katarzyna Dziubałka: Co możemy dla siebie zrobić, jakie aktywności odbywają się w Częstochowie, jakie tutaj są kobiety, co one robią, gdzie możemy się udać? To wydarzenie to jest wielkie święto kobiet, wielkie spotkanie kobiet. Podczas wykładów będą odbywały się również medytacje, będą warsztaty z tańca brzucha ze sceny głównej, więc naprawdę będzie można doświadczyć dużo bardzo fajnych rzeczy. Będzie można poznać inne kobiety, zainspirować się. Będzie można nawet zapisać się na różne wycieczki, które odbędą się w niedzielę, na drugi dzień różne aktywności i zwiedzić Częstochowę i jej okolice z innej strony.

Jurajskie spotkanie kobiet to wydarzenie, które nastawia się na rozwój ciała, umysłu i ducha

– zapowiada Katarzyna Dziubałka. Więcej szczegółów na stronie konferencji pod hasłem Jurajskie Spotkanie Kobiet.

O wydarzeniu przeczytacie również na Facebooku: JuRajskie Spotkanie Kobiet

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2023