Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Koncert charytatywny w Filharmonii już w sobotę (08.04.)

Facebook Twitter

W Wielką Sobotę (08.04.) w Filharmonii Częstochowskiej charytatywne muzyczne przedsięwzięcie. Koncert na rzecz potrzebującej rodziny z Częstochowy zakończy dwudniowe muzyczne spotkania młodzieży.

Wziąć udział może każdy, kto chciałby pomóc osobom w trudnej sytuacji życiowej. Wstęp jest wolny:

Zenon Korosteński: W filharmonii odbędzie się dwudniowe spotkanie młodzieży, festiwal różnych form artystycznych, muzycznych, kończący się zawsze koncertem charytatywnym na rzecz pomocy osobie wskazanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie. W tym roku będzie to pewna matka samotnie wychowująca niepełnosprawne dziecko. MOPS uznał za stosowne, aby tej osobie pomóc i na rzecz tej osoby chcemy zebrać jakimkolwiek uda się kwotę.

– jak mówi Zenon Korosteński, reprezentujący Chrześcijańską Służbę Charytatywną, koncert charytatywny organizowany na okoliczność świąt wraca pod pandemicznej przerwie. Organizatorzy liczą na duży odzew mieszkańców, co przełoży się na konkretną finansową pomoc dla wskazanej rodziny…

Zenon Korosteński: Przychodzimy na koncert. Wstęp jest bezpłatny. W koncercie i tutaj powiem biorą udział dwa zespoły jeden zespół z Anglii, z Londynu, Gospel Singer, drugi zespół z Polski – New Heaven. Te święta zazwyczaj są takim klimatem sprzyjającym do rozbudzenia też pewnej dobroczynności, w związku z tym proponujemy, aby Państwo zaplanowali półtorej godziny w sobotni wieczór.

– zapraszał w sobotni wieczór do Filharmonii Częstochowskiej – Zenon Korosteński. Początek koncertu charytatywnego o godz. 19.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2023