StartWiadomości

Kolejny śmiertelny wypadek w naszym regionie

W nocy na DK1 na skrzyżowaniu w Kościelcu, samochód dostawczy najechał na tył ciężarówki. 37-letni kierowca dostawczaka zginął na miejscu. W ostatnich dniach na drodze zginęła też 70-latka. Kobieta została potrącona na pasach, praktycznie w centrum Częstochowy, na ulicy Korczaka. Sprawcą był 27-latek kierujący osobówką. Kolejny wypadek – w Woźnikach. Tam na łuku drogi kierowca osobówki stracił panowanie nad pojazdem zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z samochodem dostawczym. 61-latek zginął na miejscu.

I jeszcze jedno zdarzenie, do którego doszło w ostatnich dniach. I tu prośba policja do świadków. Nadal nie ustalono sprawcy wypadku  do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w Krasicach na ulicy Cmentarnej. To wtedy około godziny 1wszej, kierujący- najprawdopodobniej samochodem dostawczym, potrącił pieszego i odjechał z miejsca wypadku. 66 latek zginął na miejscu. Jeśli posiadacie informację w tej sprawie, skontaktujcie się z częstochowską policją.

w Radiu Jura cały czas przypominamy i apelujemy do kierowców – zwracajcie szczególną uwagę na pieszych, którzy mogą być słabo widoczni na drogach. A pieszym przypominamy, nawet drobne elementy odblaskowe mogą uratować zdrowie lub życie.

Zostaw komentarz