Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kolejne zmiany w związku z budową węzłów przesiadkowych!

Facebook Twitter

Zmiany zajdą zarówno na Stradomiu jak i w centrum Częstochowy. Do niedzieli (24.11.) nie będzie możliwy wjazd na teren dworca PKP Stradom. To w związku z układaniem nawierzchni drogi dojazdowej do dworca. Natomiast od poniedziałku 25 listopada, aż do odwołania szykują się spore utrudnienia w samym centrum Częstochowy.

Wykonawca węzła przesiadkowego przy dworcu głównym, wprowadza ruch połówkowy na odcinku od al. Najświętszej Maryi Panny do ul. Katedralnej, – ruch będzie odbywać się jednokierunkowo. Wyjazd z ul. Piłsudskiego w Aleje będzie niemożliwy. Objazd poprowadzony zostanie przez ul. Katedralną.

Dodatkowo, przypominamy jeszcze, że wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu na ul. Artyleryjskiej i części ul. Kościelnej – chodzi o odcinek od przedłużenia ul. Jagiellońskiej do ul. Matejki. Dla dojazdu do ul. Matejki i Jagiellońskiej wyznaczono objazd ul. Sabinowską, Piastowską i Matejki. Utrudnienia spowodowane są budową ul. Artyleryjskiej, prace mają potrwać do listopada przyszłego 2020 roku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj