Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kolejne utrudnienia wzdłuż przebudowywanej linii tramwajowej

Facebook Twitter

Wracamy do utrudnień drogowych na Tysiącleciu, kierowcy jeszcze muszą uzbroić się w cierpliwość, bo przebudowa linii tramwajowej generuje kolejne komplikacje dla ruchu.

Faktycznie dzisiaj (22.04.) kierowcy napotkają utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Dekabrystów i al. Armii Krajowej. To czasowe i tylko miejscowe, jak uspokaja Miejski Zarząd Dróg, bo faktycznie to skrzyżowanie oddano już do dyspozycji kilka tygodni temu. A jednak z powodu układania masy nawierzchni, a pogoda wreszcie faktycznie na to pozwala, na jezdni nitki południowej w obrębie przejazdu przez torowisko, zobaczymy zwężenia lub czasowe przestoje. Lepiej w najbliższych dniach jeszcze ten rejon objechać.

Więcej podobnych spowolnień dla ruchu czeka nas także na pozostałych przejazdach na długości budowy linii tramwajowej. Prace mogą być utrudnieniem dla kierowców niemal na całej długości robót od al. Jana Pawła II do ul. Fieldorfa-Nila.

Dodajmy, że w ostatnich dniach w godzinach popołudniowego szczytu tworzą się korki wzdłuż placu budowy, wybierzcie objazd szczególnie po godz. 15-tej.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj