Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kolejne piłkarskie emocje w Częstochowie!

Facebook Twitter

Fani futbolu w naszym mieście, nie będą z pewnością narzekać na brak emocji już w najbliższą sobotę (22.03.)! Na boiska piłkarskie w Częstochowie wybiegną - pierwszy raz, po zimowej przerwie - zawodnicy Skry oraz w kolejnym pojedynku w rundzie wiosennej - piłkarze Rakowa.

  • O godzinie 13, na stadionie przy ulicy Loretańskiej, Skra Częstochowa zmierzy się z drużyną Piasta Strzelce Opolskie, w ramach XVII kolejki rozgrywek III Ligii grupy opolsko-śląskiej. Skrzacy, po rundzie jesiennej pozostają nadal liderem w tabeli, z przewagą 3 punktów nad zespołem Górnika Wesoła. Stawką tego sezonu jest awans Skry do II Ligii! Jak zaprezentują się podopieczni trenera Jana Wosia? Odpowiedź już w sobotę!
  • Z kolei na godzinę 15, na stadionie przy ulicy Limanowskiego, przewidziano rozpoczęcie kolejnego w rundzie wiosennej, meczu Rakowa Częstochowa w rozgrywkach II Ligii. Rywalem podopiecznych Jerzego Brzęczka tym razem będą piłkarze Chrobrego Głogów, którzy pozostają liderem tabeli. Pierwsze dwa pojedynki czerwono – niebieskich, w rundzie wiosennej zakończyły się porażkami. Aby utrzymać się w lidze, która ulega od przyszłego sezonu reorganizacji, piłkarze Jerzego Brzęczka muszą zająć minimum 8 pozycję.
  • Bilety na te pojedynki, będziecie mogli wygrać od środy (19.03.) na naszej antenie w porannym paśmie Radia Jura!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2019