Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kolejne darmowe spotkanie z radcami prawnymi dla frankowiczów w środę 16.11

Facebook Twitter

Osoby, które spłacają kredyt hipoteczny we frankach ponownie mogą liczyć na bezpłatne konsultacje z radcami prawnymi. Kolejne otwarte spotkanie zaplanowano na najbliższą środę 16 listopada.

targi pracy zeznania podtkowe Dofinansowanie dla śląskich małych i średnich przedsiębiorstw
fot. Pixabay

Zaprasza radca – Klaudia Majer:

Klaudia Majer: Spotkanie informacyjne dla frankowiczów odbędzie się w środę, 16 listopada, o godz. 17:30. Tak jak poprzednio, spotykamy się w Pałacu Ślubów w Częstochowie. Udział w spotkaniu jest darmowy i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Przed jak i po spotkaniu będzie można skonsultować swoją umowę kredytową. Ponieważ na co dzień analizuję umowy z bankami, uczestniczę w procesach sądowych, rozmawiam z frankowiczami, na spotkaniu podzielę się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, wytłumaczę, jakie są skutki nieważności umowy, jak zaprzestać spłaty kredytu, w jaki sposób odzyskać nieruchomość, czyli wykreślić hipotekę.

Na spotkaniu możecie osobiście konsultować swoją umowę frakową, a w przyszłości radcy zaproszą również osoby, które spłacają kredyt w złotówkach:

Klaudia Majer: Z własnej praktyki mogę powiedzieć, że sądy potwierdzają nieważność umów, zapadają wyroki korzystne dla frankowiczów, hipoteki są wykreślane i to się faktycznie dzieje. Z pozoru trudne sytuacje, gdy kredytobiorcy się rozwiedli albo jeden z nich zmarł, są do rozwiązania. Ten temat również zostanie poruszony na spotkaniu. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, spotkania będą odbywały się cyklicznie. Informacje o terminach kolejnych spotkań będą udostępniane na Facebooku kancelarii. Tematem spotkania w grudniu będzie sankcja kredytu darmowego, tym razem zaprosimy złotówkowiczów

– na bezpłatne, otwarte konsultacje z radcami w Pałacu Ślubów zapraszała Kaludia Majer.

fot. facebook.com/Kancelaria-Radcy-Prawnego-Klaudia-Majer

Więcej szczegółów na stronie facebook.com/Kancelaria-Radcy-Prawnego-Klaudia-Majer

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024