Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kolejna porażka Skry. Częstochowianie wypadli ze strefy barażowej.

Facebook Twitter

W meczu 33 kolejki eWinner 2 ligi rozegranym w sobotę (15.05) piłkarze Skry Częstochowa przegrali na wyjeździe z Olimpią Grudziądz 0:2. Był to 9 kolejny mecz bez zwycięstwa naszej drużyny, co skutkuje spadkiem na 7 miejsce w ligowej tabeli, które nie daje prawa do gry w fazie play-off o awans do 1 ligi.

Walcząca o utrzymanie Olimpia Grudziądz obie bramki zdobyła w ostatnim kwadransie gry. Najpierw w 75 min. bramkarza Skry Mateusza Kosa zaskoczył Piotr Witasik, 3 minuty przed końcem meczu wynik spotkania ustalił Jakub Nawrocki. Warto dodać, że czerwoną kartką ukarany został jeszcze trener „Skrzaków” Marek Gołębiewski.
Skra nie potrafi wygrać od 3 kwietnia, kiedy to w bardzo dobrym stylu pokonała na wyjeździe Chojniczankę Chojnice 3:1, aktualnie 3 drużynę w tabeli. Od tego momentu częstochowianie ponieśli 6 porażek i zanotowali 3 remisy. Fatalna forma piłkarzy z Loretańskiej skutkuje systematycznym spadkiem w tabeli. Aktualnie Skra zajmuje 7 miejsce, z dorobkiem 47 punktów, tracąc do 6 w tabeli ekipy KKS Kalisz 1 punkt. Następny mecz nasi piłkarze rozegrają w środę (19.05), kiedy to podejmą u siebie Znicz Pruszków.

G.S.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj