Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Koleje śląskie z bezpłatnymi przejazdami dla zwiedzających podczas Industriady. Zarezerwuj miejsca

Facebook Twitter

Na początku września po raz 13. Industriada, czyli Śląskie Święto Zabytków Techniki. W naszej, północnej części województwa Industriada będzie obecna jak zawsze w Częstochowie, zawita też do Żarek. Jak zwykle też 350 wydarzeń w 40 zabytkowych punktach w 25 miejscowościach wesprą Koleje Śląskie.

fot. facebook.com/KolejeSlaskieOfficial

Będzie łatwiej przemieszczać się na trasie festiwalu, a pociągami pojedziemy bezpłatnie. To już w sobotę 3 września:

Patrycja Tomaszczyk: Bezpłatny przejazdy dla uczestników tegorocznej Industriady. Pociągami Kolei Śląskich będzie można dotrzeć do Kopalni Guido w Zabrzu, przez Częstochowskie Muzeum Historii Kolei, zabytkową Kopalnię Ignacy Rybniku aż po familoki w Czerwionce-Leszczynach. Uczestnik festiwalu zobowiązany jest wypełnić formularz, otrzyma na podany adres mailowy wiadomość potwierdzającą dokonanie rezerwacji. Jedna osoba ma możliwość dokonania wyłącznie jednej rezerwacji na wspólny przejazd tam i z powrotem dla maksymalnie 6 osób

– zachęca do zabrania całej rodziny Patrycja Tomaszczyk, rzecznik kolejowego przewoźnika w regionie. Pamiętajcie wcześniej zarezerwować dla siebie miejsce, jeżeli na Industriadę wybierzecie się do Częstochowy czy miast na Śląsku.

Patrycja Tomaszczyk: Aby otrzymać bezpłatny bilet, uczestnik festiwalu Industriada zobowiązany jest okazać rezerwację w formie papierowej lub elektronicznej 3 września w dowolnej kasie Kolei Śląskich lub w pociągu pracownikowi. Zamiar pobrania bezpłatnego biletu musi zostać zgłoszony zaraz po wejściu do pociągu

– informowała zwiedzających podczas tegorocznego Święta Zabytków Techniki – Patrycja Tomaszczyk, rzecznik Kolei Śląskich.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 marca 2023