Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Koleje Śląskie polecają się na ferie!

Facebook Twitter

Wraca akcja „Kolej na Ferie”. W kolejnych dwóch tygodniach dzieci i młodzież w regionie będą mogli podróżować Kolejami Śląskimi bezpłatnie, zapowiada przewoźnik. Z inicjatywy marszałka i Kolei Śląskich, po ubiegłorocznym zainteresowaniu zimowymi przejazdami, zdecydowano się kontynuować uruchomienie bezpłatnych połączeń na zimowiska.

fot.kolejeslaskie.com

Z usług Kolei Śląskich skorzystało poprzedniej zimy ponad 150 tysięcy osób, które miały okazję aktywnie spędzić czas w trakcie ferii. Koleje za darmo będą przewozić pasażerów już od weekendu, od 11 stycznia do 26-go. Aby podróżować pociągami Kolei Śląskich za 0 zł, wystarczy podczas kontroli zamiast biletu okazać ważną legitymację szkolną. Skorzystać mogą uczniowie szkół podstawowych, licealnych, techników i szkół branżowych. Do tego również najmłodsi – w tym wypadku wystarczy posiadać dokument potwierdzający wiek przedszkolaka. Do czwartego roku życia dzieci podróżują Kolejami Śląskimi bezpłatnie przez cały rok.

To oferta dla dzieci i młodzieży z województwa śląskiego, ale także dla ich rówieśników z całej Polski, którzy odwiedzą w czasie ferii nasze województwo, gdzie będzie trwała dwutygodniowa przerwa od nauki.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj