Klub Norwida wygrał mecz

Jest kolejny dobry występ siatkarzy Exact System Norwid Częstochowa. Grająca w Tauron 1.lidze drużyna wygrała w czwartek (7.01) na własnym parkiecie z Lechią Tomaszów Mazowiecki 3:2.

Robert Krzyżaniak obserwował zmagania drużyny..

To już szóste z rzędu zwycięstwo w lidze. A łatwo nie było. Mecz trwał ponad dwie godziny. Podopieczni Piotra Lebiody słabo rozpoczęli to spotkanie, w pierwszym secie, przegrali zdobywając zaledwie 14 oczek. Drugi i trzeci set padł już łupem częstochowian, którzy wygrywali do 20 i do 19. W secie czwartym znów lepsi byli zawodnicy z Tomaszowa, ale to Norwid postawił kropkę nad i, wygrywając w tie breaku 15:12. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano przyjmującego Norwida, Mikołaja Szewczyka. Dzięki wygranej częstochowianie wskoczyli na czwartą pozycję w tabeli spychając Gwardię Wrocław, z którą już jutro (9.01) zmierzy się w kolejnej serii spotkań.