Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Klimaty Częstochowy: Spotkanie z laureatem I nagrody tegorocznej edycji

Facebook Twitter

Wracamy do konkursu fotograficznego "Klimaty Częstochowy". Dziś (18.01) w Galerii Dobrej Sztuki spotkanie z laureatem I nagrody tegorocznej edycji konkursu. To Jacek Kamiński to częstochowianin, obecnie członek Jurajskiego Fotoklubu.

fot. fot. J.Kaminski / czestochowa.pl

Początek spotkania o 18.00, a w Galerii Dobrej Sztuki do końca stycznia można oglądać wystawę pokonkursową „Klimatów Częstochowy”, to konkurs, w którym chodzi o pokazanie walorów kulturowych, architektonicznych, przyrodniczych i turystycznych Częstochowy. W tym roku odbyła się 15. edycja konkursu.

Jacek Kamiński to częstochowianin urodzony w 1955 r., absolwent Technikum Górniczego w Częstochowie. W 1972 r. został członkiem Towarzystwa Fotograficznego w Częstochowie, gdzie w latach późniejszych był m.in. skarbnikiem i wiceprezesem. Obecnie jest członkiem Jurajskiego Fotoklubu.

Kamiński brał udział w wielu wystawach zbiorowych, konkursach fotograficznych oraz filmach amatorskich. Jest laureatem Grand Prix w II konkursie „Klimaty Częstochowy” oraz zdobywcą I nagrody w tegorocznej 15. edycji. Uczestniczył m.in. w Ogólnopolskich Fotograficznych Spotkania Młodych, Ogólnopolskim Plenerze Fotografików Krajów Nadbałtyckich w 1981 r. czy plenerze CTF we Lwowie w lipcu 2001 r.

Spotkanie odbędzie się 18 stycznia, w Galerii Dobrej Sztuki (al. NMP 47) na wystawie pokonkursowej 15. edycji Konkursu Fotograficznego Klimaty Częstochowy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2023