Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kliknąłeś „lubię to”? Poseł Balt będzie chciał pozwać cię do sądu

Facebook Twitter

Wszystko zaczęło się od artykułu lokalnej gazety „7 dni”. Autor rozpisuje się na temat konkursu, w którym znaczną część kwoty otrzymało stowarzyszenie „Wybierzmy przyszłość”. Chodzi o blisko 400 tysięcy złotych, czyli połowę kwoty, którą Biuro Inicjatyw Lokalnych mogło rozdysponować.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, jak czytamy w artykule, że prezesem stowarzyszenia jest Anna Turlej, niespełna 20-letnia studentka, prywatnie siostra Eweliny Balt, żony posła Marka Balta. Członkiem stowarzyszenia jest również Piotr Urbaniak, który teraz jest p.o. kierownika Biura Inicjatyw Lokalnych.

Po publikacji artykułu, w internecie zawrzało. Link do artykułu zaczęło udostępniać coraz więcej osób. Coraz więcej osób klikało także „lubię to”. Nie trzeba było zbyt długo czekać na odpowiedź posła Balta, który porozsyłał do osób, które upubliczniły artykuł na swoim profilu – „próśb”, w których domaga się usunięcia postów, a w razie niespełnienia tych żądań, grozi internautom nawet pozwem sądowym za upublicznianie jak twierdzi, nieprawdziwych informacji.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj