Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kleśniska w gminie Lipie: Śmiertelne potrącenie pieszego

Facebook Twitter

Kłobucka policja szuka świadków tragicznego w skutkach wypadku do którego doszło w poniedziałek (5.04.) na DK 42 w Kleśniskach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca bmw, jadąc poza obszarem zabudowanym w kierunku Jaworzna, na prostym odcinku drogi w kompleksie leśnym, potrącił idącego w tym samym kierunku środkiem drogi pieszego.

Mężczyzna nie miał odblasków, a widoczność znacznie ograniczały silne opady deszczu i śniegu. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń 38-latek zmarł. Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (47) 8582200 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr alarmowymi 997, 112.

Bmw kierował 27-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego, który został ranny i trafił do szpitala. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśnione w toczącym się postępowaniu, podczas którego kryminalni skorzystają z opinii biegłych z zakresu między innymi stanu technicznego pojazdów oraz rekonstrukcji wypadków drogowych.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj