StartPolecamy W Radiu Jura

„Kłamstewka” – debiut reżyserski Pawła Wawrzeckiego w Filharmonii Częstochowskiej! (22.10.)

William (Paweł Wawrzecki) nie jest zachwycony postępowaniem syna, ale obiecuje dotrzymać tajemnicy. Jednak dziwne zachowanie Wiliama, nagły zapał do sportowego stylu życia Billego oraz brak czasu na wspólną kolację to wystarczające poszlaki dla przenikliwej matki Billego – Alice (Ewa Kasprzyk). Jako mistrzyni intrygi – postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zaprosić młodych do siebie na… sernik. Słodki podwieczorek zamienia się w wyjątkowo pikantną ucztę, podczas której wspomnienia i kłamstewka miksują się, tak, że z czasem wszystkim trudno się połapać, co jest prawdą… Czy doświadczeni rodzice będą potrafili przekonać młodych, że miłości trzeba dać szansę? Czy wyjawione po latach sekrety mogą zburzyć harmonię długotrwałego związku dwojga ludzi? I czy aby kłamstwo w dobrej wierze to na pewno bezpieczna gra?

Dowcipne dialogi jak filmach Woody’ego Allena to niewątpliwie mocna strona „Kłamstewek”. Autor komedii Joe DiPietro jest błyskotliwym obserwatorem relacji międzyludzkich, a w jego sztukach przejrzeć się możemy jak w zwierciadle. Do tego w Kwadracie obsada wprost wymarzona.
Przedstawienie jest debiutem reżyserskim aktora Pawła Wawrzeckiego, artysty o najdłuższym stażu pracy w Teatrze Kwadrat.  Jego wieloletnie doświadczenie komediowe zaowocowało prawdziwie kunsztownym i przezabawnym spektaklem…

OBSADA:
William – Paweł Wawrzecki
Alice – Ewa Kasprzyk
Billy – Paweł Małaszyński / Paweł Domagała
Jane – Marta Żmuda Trzebiatowska

Zapraszamy już 22 października 2016r. do Filharmonii Częstochowskiej. Spektakl odbędzie się o godzinie
16:00 i 19:00. Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl, kasie Filharmonii Częstochowskiej i w sieci salonów EMPiK.  Ceny biletów: 50ł, 75zł, 95zł, 110zł, 130zł i 150zł. Rezerwacja telefoniczna: 502-688-026.

Serdecznie zapraszamy!

klamstewka-plakat

Zostaw komentarz