Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kinowa sala OKF dla połowy widowni już od piątku 21 maja. Bilety bez rezerwacji, bo zainteresowanie jest duże

Facebook Twitter

Fani filmu oglądanego na dużym ekranie wybiorą się do kina tydzień wcześniej, niż pierwotnie planowano. Ośrodek Kultury Filmowej w Częstochowie otworzy się dla widzów 21 maja.

W sali Kina Iluzja trwają ostatnie przygotowania na oscarowe otwarcie:

Zaczynamy najgłośniejszymi, najistotniejszymi nagrodami filmowymi, także mamy nadzieję, że miłośnicy kina, którym brakowało filmów przez długi czas będą nas odwiedzać tłumnie. Tak jak przed ostatnim lockdownem – obowiązują maseczki przed seansem przy wejściu do budynku i w trakcie seansu, 50% frekwencji na sali – u nas jest to 60 foteli i dezynfekcja dłoni.

Jak powiedziała nam Iwona Kwincińska z OKF Iluzja, przygotowany repertuar pogodzi fanów europejskiego filmu, widzów premier i hitów oraz znajdzie się coś dla młodszej widowni. Nadal też Iluzja wspiera się wirtualną salą platformy mojeekino:

Są również wywiady, spotkania z reżyserami i są festiwale, także myślę, że widzowie, którzy chcą mieć szerszy obraz kina niż tylko kino komercyjne, chętnie zaglądają na platformę. Do końca maja nie będziemy prowadzić rezerwacji biletów, tylko sprzedaż. Także zachęcamy do kupna przez stronę i w kasie.

Kinowe propozycje znów na bieżąco możemy śledzić w OKF-ie od 21 maja, zachęcała kierownik kina studyjnego Iwona Kwincińska.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj