Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Kilkaset gospodarstw zostało pozbawionych prądu

Dużo pracy od poniedziałku (21.01.) mają służby energetyczne. Wszystko z powodu padającego marznącego deszczu, który spowodował oblodzenie linii elektrycznych i lokalne przerwy w dostawie prądu. Z powodu awarii w gminie Niegowa w poniedziałek kilkaset gospodarstw pozostało bez prądu.

Szacowany czas czytania: 00:09

Pracującym ekipom udało się uporać z częścią niedziałających stacji transformatorowych, uruchomiono też zastępczy agregat, do wszystkich odbiorców powinna płynąć już energia elektryczna.

REKLAMA