Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kierowcy, uważajcie. Na drogach jest ślisko. W pow. lublinieckim doszło do 4 kolizji

Facebook Twitter

Pada i nic na razie nie wskazuje na poprawę pogody. Dlatego kierowcy uważajcie na drogach jest naprawdę ślisko. Tylko w ciągu jednego dnia w powiecie lublinieckim doszło do 4 kolizji.

Wczoraj (23.08.) przed godziną 12.00 w Lublińcu na ulicy Lisowickiej doszło do zderzenia samochodów osobowych ford i opel. Przyczyną było nie zachowanie bezpiecznej odległości przez 46-latka, kierującego fordem, który doprowadził do najechania na tył opla.

Kolejne dwa zdarzenia miały miejsce na odcinku drogi krajowej numer 46 pomiędzy Lisowem, a Herbami. Około godziny 12.30 kierująca volkswagenem w trakcie skrętu w lewo doprowadziła do kolizji z nadjeżdżającą z przeciwka toyotą.

Kolejne zdarzenie na tym odcinku drogi krajowej miało miejsce około godziny 14.00. Kierujący samochodem dostawczym renault 21-letni mieszkaniec gminy Ciasna nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu jadącego przed nim i najechał na jego tył. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Taką sama karę poniósł kierujący fordem mieszkaniec Gliwic, który wczoraj (23.08.) około godziny 16.00 jadąc autostradą A 1 w stronę Katowic, na wysokości Woźnik, doprowadził do kolizji ze stojącym na pasie awaryjnym dostawczym fiatem.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 lutego 2023