Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kibicujemy znów czerwono-niebieskim! Trener Rakowa przed sobotnim meczem w Częstochowie

Facebook Twitter

Kibicujemy znów czerwono-niebieskim. Jutro (23.10) w ramach 11 kolejki Ekstraklasy Raków rozegra mecz z beniaminkiem rozgrywek Termaliką Bruk Bet-Nieciecza. Nasi piłkarze nie przegrali od sierpnia w ligowych rozgrywkach.

Jeśli uda się pokonać przeciwnika zawodnicy Rakowa mogą mieć trzy zwycięstwa pod rząd w lidze na swoim koncie:

Przygotowujemy się do trzech spotkań, które nas czekają w najbliższym czasie, czy sobotnie, we wtorek już gramy o Puchar Polski w Kaliszu, i kolejny mecz wyjazdowy, także cieszę się, że ten mikro cykl mogliśmy poświęcić na to, żeby się przygotować, ale też wdrażać tych zawodników, którzy dochodzą po kontuzjach. To jest dla nas bardzo ważne. Dobrze przepracowany ten mikro cykl i wierzę w to, że pokażemy to w tych najbliższych meczach.

Jak mówi trener Rakowa Marek Papszun, częstochowianie mają ambicje grać ofensywny futbol

– dodaje szkoleniowiec drużyny.

Inaczej jest jak się wygrywa, a inaczej jak się przegrywa, a my nie bardzo znamy smak porażki i chciałbym, żeby się to utrzymywało jak najdłużej. Nie popadamy w samozachwyt. Bardzo dużo pracy wykonanej w tym tygodniu, bo zdajemy sobie sprawę, że chcielibyśmy grać jeszcze lepiej i po prostu się rozwijać. Dochodzą zawodnicy kolejni kontuzjowani, co mnie bardzo cieszy. Ich też trzeba wdrażać w działania, które są później wymagane w grze.

Jak mówi Marek Papszun, od początku sezonu niestety bolączką zespołu są kontuzje obrońców. Kibicujemy wspólnie w sobotę przy Limanowskiego. Początek spotkania o 12:30.

 

Zobacz także:

 

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2021