StartSport Wiadomość dnia

Kibice Włókniarza pomagają w przygotowaniu stadionu do nowego sezonu

Poprawiają nawierzchnię, prowadzą drobne prace konserwatorskie oraz przygotowania do sezonu na koronie stadionu. Tak do startów w nowym sezonie przygotowuje swój stadion CKM Włókniarz.

Trwają intensywne przygotowania obiektu do sezonu 2014. Co prawda przyjście tej zimy, fakt, że ona przychodzi tak późno, pozwolił nam między innymi podnieść krawężniki, dorzucić nowego materiału, wyrównać tor, zamontować dodatkową bramę wejściową na tor dla kamerzystów. Trwają także prace porządkowe na obiektach biurowych, ale także na koronie stadionu.

Do zrobienia jest jeszcze wiele nim przy ulicy Olsztyńskiej znów usłyszymy warkot motocykli. W proces przygotowania żużlowego stadionu zaangażowali się sami kibice, którzy mogą w ten sposób wypracować karnety na cały sezon.

Większość z tych prac odbywa się rękami naszych wiernych kibiców. To jedna z akcji, jaką przygotowaliśmy dla tych, których być może nie stać na to, by kupić karnet na cały sezon. Akcja, która polegająca na możliwości odpracowania – bo do tego się to sprowadza – karnetu przez naszych fanów. Akcja cieszy się olbrzymim powodzeniem – zainteresowanych pracami na obiekcie jest bardzo wielu, zresztą też tych prac jest niemało.

– mówił nam prezes Włókniarza Paweł Mizgalski. Dodajmy zaplanowano już prezentację drużyny Włókniarza. Odbędzie się 9 marca w Hali Częstochowa.

Zostaw komentarz