Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kasia Kowalska z akustycznym koncertem już 17 grudnia w Częstochowie!

Facebook Twitter

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt.

Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną. Autorka wielu przebojów: „Prowadź mnie”, „A to co mam”, „Wyznanie”, „Coś optymistycznego”, „Wyrzuć ten gniew”, „Spowiedź”, „Antidotum”, „To co dobre”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 20 lat.

Choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje.

Aktualnie Kasia Kowalska pracuje nad nowa płytą, którą zapowiada singiel „Aya” (premiera owego albumu: jesień 2017 roku).

Zapraszamy na pełen przebojów, magii i niesamowitej energii koncert Kasia Kowalska „The Best Of” już 17 grudnia w Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana o godzinie 19!

Bilety dostępne TUTAJ.

Szczegóły i informacje znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia TUTAJ.

Organizator: Agencja GREATPRODUCTION.

W tygodniu poprzedzającym wydarzenie, będziemy rozdawać podwójne zaproszenia na 93,8 fm!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj