Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Kaloryfery znowu są ciepłe. Pomogą przetrwać okres kapryśnej pogody

Dobre wieści dla tych, którzy zdążyli już zmarznąć w mieszkaniach tej wiosny. Znów można odkręcić zawory grzejników.

fot. Radio Jura

Szacowany czas czytania: 00:26

Zimni ogrodnicy nie dają o sobie zapomnieć, dlatego w częstochowskich mieszkaniach znów popłynie ciepło. Choć sezon grzewczy w zasobach miejskiego ZGM-u oficjalnie zakończył się 5 maja, kapryśna aura wymusiła zmianę planów.

Przy dużych wahaniach temperatury i chłodnych nocach, budynki zaczęły się błyskawicznie wychładzać, dlatego zarządca podjął decyzję o wznowieniu dostaw. Stosowne pismo trafiło już do firmy Fortum i jak zapowiada magistrat – ciepło w kaloryferach popłynie ponownie już od 14 maja.

Mariusz Osyra

REKLAMA