Kadra juniorska ściga się na Arenie Częstochowa

Pierwszy z turniejów zaplecza kadry juniorów już za nami. We wtorek (01.05.) popołudniu, w rywalizacji młodych żużlowców z całego kraju, najlepszy okazał się Adam Strzelec, reprezentujący klub z Zielonej Góry. Na liście startowej pojawiły się także nazwiska juniorów częstochowskiego Włókniarza.

Najlepiej z nich zaprezentował się Artur Czaja, który ostatecznie zajął 4. miejsce. Zaraz za nim uplasował się Marcin Bubla. Pozostała dwójka naszych zawodników Hubert Łęgowik i Rafał Malczewski zajęli kolejno 8 i 10 pozycję. Kolejny turniej rozpocznie się w środę (02.05.) o godzinie 16. Warto dodać, że dwudniowe zgrupowanie żużlowych juniorów obejmuje także zajęcia z psychologiem oraz spotkania z przewodniczącym Głównej Komisji Sportu Żużlowego.