Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Kadeci z Częstochowy podczas Mistrzostw Polski strzelali najcelniej

Sukces kadetów z ZSTiO im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie. W tegorocznych Strzeleckich Mistrzostwach Polski zdobyli miejsce na podium.

fot.czestochowa.pl

Szacowany czas czytania: 00:36

Kadeci z Częstochowy na podium

Uczniowie z klasy Oddziału Przygotowania Wojskowego w ,,Żeromskim” Jakub Szewczyk, Sebastian Załogowski i Mateusz Łapeta, zdobyli wysokie miejsce podczas Strzeleckich Mistrzostw Polski. Najpierw osiągnęli duży sukces w drużynowych eliminacjach województwa śląskiego, zdobywając pierwsze miejsce, dzięki czemu dostali się do finału. Pierwszy wynik, ale w klasyfikacji indywidualnej osiągnął też kadet Jakub Szewczyk, co zapewniło mu tytuł Mistrza Śląska w strzelectwie. Z kolei w finale rywalizacji grupowej we Wrocławiu, kadeci z Częstochowy zajęli 2 miejsce.

fot.czestochowa.pl

Czytaj także:

REKLAMA