Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kabaret Młodych Panów zaprasza na swój koncert

Facebook Twitter

Mateusz "Banan" Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz "Kaczor" Kaczmarczyk oraz Robert Korólczyk zapraszają do restauracji "Pod Grzybkiem" w Zawadach. Powiedzieli nam czego widzowie mogą się spodziewać.

Wszystkiego najlepszego mogą się spodziewać, bo to będą Walentynki, przyjedziemy rozkochani i mamy nadzieję, że po tym występie jeszcze bardziej nas pokochacie. Na pewno będą skecze, które poruszają tematy miłosne i owoce tej miłości też będą na scenie. Będą same hity! Ale też chodzi o to, aby była niespodzianka. Z naszej strony gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz 2 godziny dobrej zabawy.

„Opowieści biblijne po śląsku” KMP są absolutnym hitem w Internecie. I o dziwo – skecz po Śląsku, o Śląsku i Zagłębiu- jest też grany poza Śląskiem:

To jak odbiera to publiczność, mega nas zaskoczyło. Jak tylko zapowiadamy, że będą „Opowieści” czujemy się jak śląscy Rolling Stonsi. Teraz gramy poza Śląskiem i jesteśmy proszeni żeby grać ten skecz, w kontekście wydarzeń biblijnych wiele z tego rozumieją. Ten skecz ma już 30 minut, dużo się pozmieniało, dlatego tym bardziej warto przyjść na występ i sprawdzić co tam pokombinowaliśmy, bo to jest już jazda bez trzymanki!

Koncert Kabaretu Młodych Panów w Zawadach w czwartek (14.02.) o godzinie 18.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024