Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Już w sobotę XIII Bieg Częstochowski!

Facebook Twitter

Coraz mniej czasu do XIII edycji Biegu Częstochowskiego, który polecają Zabiegani. Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych popularyzuje sport, zachęca do wspólnych treningów i cyklicznej aktywności.

Już w sobotę XIII Bieg Częstochowski!

Dzięki nim trasę biegu pokonamy bez przeszkód. Tegoroczny start 13 maja o godz. 16.00. W tej edycji 13-stka odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego biegaczom będzie towarzyszył jako symbol czarny kot.

Olga Barańska: Symbolem 13. Biegu Częstochowskiego jest czarny kot, który jest szczęśliwy i na pewno kojarzycie go z naszej częstochowskiej zapałczarni

Monika Much: Nasz szczęśliwy czarny kotek będzie na naszych koszulkach, buffach, rękawkach. Będzie z nami przez całą edycję biegu.

Olga Barańska: Mamy już zapisanych ponad 700 biegaczy, także duża impreza się szykuje. Doping zawsze się przydaje.

Monika Much: Pamiętajcie, że doping dodaje skrzydeł, wzmacnia nas.

Bieg Częstochowski to impreza dla każdego

Osobom, które nie zdecydują się na udział w biegu, również nie zabraknie sportowych emocji, warto też kibicować, zachęcają Olga Barańska i Monika Mucha, z częstochowskich Zabieganych. Coroczni bywalcy Biegu Częstochowskiego już wiedzą czego się spodziewać:

Monika Much: Pamiętajcie, że na Biegu Częstochowskim co roku mamy pacemakerów, którzy poprowadzą nas na dany czas, pomogą Wam pobić życiówki. Już niedługo będziemy ich przedstawiać i mamy taką tradycję, że u nas musi być fan, musi być śmiesznie. Zawsze mamy ostatnią grupę, która przebiera się za postaci z bajek. W tym roku to oczywiście muszą być koty (…).

– zapraszały Olga Barańska i Monika Mucha. Patronat nad wydarzeniem sprawuje Radio Jura

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj