Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Już w najbliższy piątek koncert w Stacherczaku

Facebook Twitter

Mamy dla fanów rocka propozycję na dobre, muzyczne rozpoczęcie weekendu. Już w piątek 18 listopada w Klubie Muzycznym Stacherczak zapraszamy na koncerty zespołów Milsen oraz Załoga 66.

fot. Fun4All /pixabay.com

Krzysztof Mila: Pandemia nam wszystko zatrzymała, jeżeli chodzi o publiczne występy, o kontakt ze słuchaczami, uczestnikami koncertów. Natomiast był to intensywny czas do przygotowania materiału. To, co najciekawsze, to nowy materiał. który przygotowuje Milsen. Aktualnie pracujemy w studio, już niebawem najnowsze teledyski, powstaje kolejny maxi singiel Milsena. Druga bardzo ważna informacja, zwłaszcza dla miłośników zespołu Załoga G, postanowiliśmy kontynuować ten projekt z członkami zespołu, którzy wtedy uczestniczyli m.in. z Piotrkiem Bugajem postanowiliśmy reaktywować ten zespół, ale już nie jako Załoga G, tylko Załoga 66. Jest to nowa odsłona, zespół powstał na początku tego roku i będzie miał okazję zaprezentować swój nowy materiał.

Co konkretnie usłyszymy ze sceny?

Krzysztof Mila: To będzie koncert dwóch zespołów. Koncert już w ten piątek 18 listopada, godz. 20:00, klub muzyczny Stacherczak. Zapraszamy serdecznie. Na początek o 20:00 startuje Milsen, wykona swój materiał, będzie sporo nowości. Zespół funkcjonuje już 5 lat, więc ma już swoich fanów i jest w regionie dobrze znany. Załoga G, czyli teraz już Załoga 66 to nowy projekt, nowe wyzwanie muzyczne, konwencja rockowa. Myślę, że wielu słuchaczy się zaskoczy, jak nas usłyszy. Serdecznie zapraszamy, kawał dobrej muzyki. Milsen to muzyka rockowa z elementami popu, funky. Załoga 66 to projekt rockowy, ale bardzo przyjemny dla każdego do wysłuchania. Gorąco polecamy, będzie się działo, gwarantujemy świetną atmosferę

– zapowiadał Krzysztof Mila. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 marca 2023