Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Juromania 17-19 IX – święto turystyki i aktywności na całej Jurze. Po raz pierwszy w gminie Koziegłowy

Facebook Twitter

Gmina i miasto Koziegłowy po raz pierwszy zaproszą do siebie na Juromanię, czyli święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Impreza rozszerza paletę swojej oferty dla turystów, a na mapie pojawiają się nowe obiekty i lokalizacje.

fot. juromania.pl

To wszystko dla osób szukających aktywności na całym naszym terenie – Juromania od Krakowa po Częstochowę.

Będzie odbywała się po raz pierwszy na terenie gminy i miasta Koziegłowy. W programie Juromanii mamy wyjątkowe atrakcje – zawody Off-Roadowe, zawody jeździeckie, rozgrywki piłkarskie, pokaz psów obronnych, koncerty zespołów rockowych i bluesowych, będą również animacje dla dzieci. Juromania w Gniazdowie to tor trekowy. 18 września – zapraszamy serdecznie! Szczegóły znajdują się na stronie juromania.pl

Jacek Ślęczka, burmistrz Koziegłów zaprasza zarówno okolicznych mieszkańców, jak i turystów z innych części kraju, którzy na Jurze szukają aktywnego wypoczynku. W Gniazdowie, w gminie Koziegłowy bogaty program 18 września, ale całe jurajskie święto potrwa w dniach od 17 do 19 września:

W tym roku Jura aktywna z natury wita w przyjaznej i jeszcze letniej pogodzie na terenie Gniazdowa. Jesteśmy na szlaku od Częstochowy aż po Kraków, kiedyś teren zamku obronnego, warownego, jesteśmy bramą na Jurę Krakowsko-Częstochowską. To tutaj zaczynają się szlaki zarówno turystyczne, jak i konne, rowerowe, piesze. Zapraszamy serdecznie!

– zapraszał burmistrz Koziegłów Jacek Ślęczka. Juromania to dobra okazja na promowanie regionu oraz przedłużenie sezonu turystycznego na Jurze. Imprezy szykują też: Olsztyn, Żarki, Podlesice, Złoty Potok, Siewierz czy Zawiercie.

Bogaty program obchodów na stronie juromania.pl.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj