Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza na seminarium dla firm, świata nauki i organizacji NGO

Facebook Twitter

Dzisiaj (22.06.) rozpoczyna się V edycja konferencji i seminarium o Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Przygotowano warsztaty i zabawy szkoleniowe dla uczestników, będzie też o cyberbezpieczeństwie, działalności w sieci i nowoczesnej firmie.

fot. geralt/pixabay.com

Spotkanie poleca w środę Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej:

Artur Szmaciarski: Za nami ciężkie czasy. Przedsiębiorcy mają za sobą rzeczywiście trudne okresy. Chcemy w tym roku skupić się nad cyfrowymi kompetencjami, firmami, cyberbezpieczeństwem, dosyć aktualnymi tematami. Jeżeli chodzi o odbiorców, oprócz tego, że jako Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej przede wszystkim wsparciem obejmujemy podmioty ekonomii społecznej, w tym organizacje pozarządowe. Spotykamy się, współpracujemy z przedsiębiorcami stricte rynkowymi. Myślę, że to spotkanie dla jednych i drugich.

W Hotelu Arche dla przedstawicieli nauki, biznesu i organizacji pozarządowych przygotowane są dziś liczne prelekcje i panele tematyczne

– mówił o tym w naszym studiu przedstawiciel organizatora Artur Szmaciarski. Pomysłodawcy konferencji i seminarium dla firm zachęcają też do zadawania pytań i dyskusji oraz uczestnictwa w warsztatach:

Artur Szmaciarski: Przy okazji jest też możliwość do tego, by się poznać. Region może nieduży, a potrzeby w tym zakresie są cały czas dosyć spore. Przy tych spotkaniach m.in. ta idea przyświeca bardzo mocno. Dzięki temu też, że współpracujemy z wieloma zrzeszeniami przedsiębiorców, pracodawców, instytucjami i organizacjami pozarządowymi zwykle udaje nam się dosyć ciekawych gości zaprosić. Myślę, że nie inaczej będzie w tym roku. Panele tematyczne, wykłady, ale będzie też możliwość zadawania pytań, a przy okazji konsultacje z ekspertami

– polecał Artur Szmaciarski z JOWES w Częstochowie. Seminarium patronuje Radio Jura.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj