Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jubileuszowa Noc Kulturalna coraz bliżej

Facebook Twitter

Program będzie bardzo bogaty, został właśnie zamknięty i rozpoczęło się odliczanie... do 10. jubileuszowej Nocy Kulturalnej. Zaczynamy 29 czerwca o 17.49, a potem wydarzenia potrwają całą noc do białego rana w niedzielę. Tak zapowiada się tegoroczna edycja imprezy.

Bawimy się od późnego popołudnia, 29 czerwca. Mówi Ada Plaszczyk, koordynator imprezy z ramienia ośrodka Gaude Mater:

Program faktycznie jest już zamknięty, już nie przyjmujemy nowych propozycji. (…) W ostatnim czasie uzupełniliśmy harmonogram imprezy o koncert hip hopowy, który odbędzie się w Filharmonii Częstochowskiej. (…)

Konkretne informacje przydatne przy planowaniu Nocy Kulturalnej można znaleźć na www.noc.czestochowa.pl. Impreza wystartuje na Placu Biegańskiego, zakończy się kolejnego dnia rano w Centrum Promocji Młodych.

Nasze tradycyjne Śniadanie Na Trawie tym razem wylądowało w programie Nocy Kulturalnej. Wszystkich serdecznie zapraszamy zaraz po skończeniu zabawy, o szóstej rano do ogrodu przy Willi Generała. Tam będziemy dzielić się wrażeniami po nocy i dalej się dobrze bawić.

Mówił jeden z koordynatorów tegorocznej Nocy Kulturalnej Adam Florczyk. Głównymi organizatorami dorocznego wydarzenia są Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater oraz Centrum Promocji Młodych.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024