Jest trzecie z rzędu zwycięstwo pingpongistek Bebetto AZS UJD w ekstraklasie

Podopieczne Pauliny Narkiewicz pokonały 3:2 we własnym obiekcie AZS PWSiP Metal-Technik Łomża. W pierwszym pojedynku liderka częstochowskiego zespołu Tetiana Bilenko bez problemów pokonała Annę Zielińską 3:0. Najwięcej emocji przyniósł drugi pojedynek, Roksana Załomska po pięciusetowej rozgrywce uległa grającej stylem piórkowym Xia Zhao.

W kolejnym pojedynku Sandra Wabik nie sprostała doświadczonej Marcie Smętek, co ciekawe w trzecim secie Sandra przy stanie 0:2 doprowadziła do wyniku 9:3, ale nie wykorzystała swojej szansy i ostatecznie przegrała do 9. W czwartej grze Ukrainka Tetiana Bilenko wygrała w czterech setach z Xiao Zhao. W decydującym starciu Roksana Załomska wygrała z Anna Zielińską 3:0. Kolejny mecz AZS UJD rozegra w najbliższą niedzielę tj. 27.09.2020 roku na wyjeździe z beniaminkiem ekstraklasy GOSRIT Energa Mar-Bruk ZRB Luzino.

źródło: AZS UJD