Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jest szansa na pracę w Krajowej Administracji Skarbowej na Śląsku

Facebook Twitter

Krajowa Administracja Skarbowa na Śląsku szuka chętnych do Służby Celno-Skarbowej, a do obsadzenia jest 20 etatów. Czasu na złożenie wniosków zostało niewiele. Kto i na jakich warunkach może ubiegać się o angaż?

Kandydaci muszą mieć obywatelstwo polskie, dobry stan zdrowia, co najmniej średnie wykształcenie, muszą także w pełni korzystać z praw publicznych oraz mieć nieposzlakowaną opinię. Nie mogą być karani. Do 15-go stycznia kandydat musi złożyć odpowiednie dokumenty, by ubiegać się o przyjecie do służby, potem zakwalifikowani przejdą testy: wiedzy, sprawności fizycznej i psychologiczny. Najlepsi zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. W jednostkach Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego, w tym również na katowickim lotnisku- czeka 20 etatów. A aktualnie w Krajowej Administracji Skarbowej w województwie śląskim zatrudnionych jest 639 funkcjonariuszy.

Szczegółowy zakres głównych zadań służbowych wykonywanych na stanowiskach w referatach i oddziałach celnych, wymagane dokumenty i oświadczenia dostępne na stronie BIP Izby Administracji Skarbowej w Katowicach: www.slaskie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-katowicach/ogloszenia/nabor/oferty-pracy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 lutego 2020