StartPolecamy W Radiu Jura Wiadomość dnia

JEST OKAZJA Z RADIEM JURA i DROGERIAMI SUPER-PHARM!

Jeżeli Twój przyjaciel właśnie zdał egzamin na prawo jazdy lub Twoja siostra dostała awans, czy też pragniesz kogoś przeprosić, koniecznie napisz do nas! Za pośrednictwem Radia Jura sprawimy Waszym bliskim ogromną niespodziankę, dzwoniąc do nich, gratulując sukcesu i wręczając specjalne nagrody ufundowane przez sponsorów naszej zabawy.

Aby wziąć udział w naszym konkursie wyślij mail na adres jestokazja@radiojura.pl i opisz dokładnie ważne dla Ciebie lub Twoich bliskich, życiowe wydarzenie, które przyniosło ogromną radość i satysfakcję. Mogą to być rzeczy małe i duże!

W mailu nie zapomnij dodać z czyjej okazji się cieszysz, napisz także numeru telefonu do tej osoby! Do zwycięzców naszego konkursu dzwonimy codziennie od poniedziałku do piątku. Każdego dnia wybieramy dwie osoby z którymi kontaktujemy się w porannym oraz wieczornym programie!

Sponsorem konkursu są Drogerie Super-Pharm mieszczące się w Galerii Jurajskiej oraz przy skrzyżowaniu alei NMP z aleją Kościuszki (Aleja Kościuszki 1), które dla wybranych przez nas zwycięzców ufundują karty podarunkowe o wartości 100 zł!

Zapoznajcie się koniecznie z regulaminem konkursu TUTAJ.

POWODZENIA!

Zostaw komentarz