Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jest nowy strategiczny sponsor dla Rakowa Częstochowa

Facebook Twitter

Grupa Tauron została sponsorem strategicznym Rakowa Częstochowa. W ramach umowy, częstochowscy piłkarze zagrają z szyldem i logo firmy na plecach swoich koszulek.

Obie strony podkreślały wartość tej nowej, sponsorskiej współpracy:

Adam Krawczyk: Grupa Tauron strategicznym sponsorem Rakowa, wielka dla nas rzecz i kolejny krok w rozwoju naszego klubu. Parę lat temu jeszcze ciężko byłoby pomyśleć, że tak wielka firma stanie się naszym strategicznym sponsorem. Dziś to jest fakt. Wspólnie przynosimy wiele radości, nie tylko kibicom w Częstochowie, ale wielu fanom piłkarskim w całej Polsce.

Wojciech Cygan: Krótkie, szybkie, ale dobre rozmowy i dobry efekt dla nas, satysfakcjonujący. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy grali w Pucharze Polski i będziemy efektywnie walczyć o najwyższe cele w lidze. Z takimi partnerami jestem spokojny, że jesteśmy w stanie te sukcesy osiągać

– mówili prezes Adam Krawczak oraz Wojciech Cygan, przewodniczący rady nadzorczej Rakowa Częstochowa. Tauron od lat wspiera polski sport, zaangażowanie w częstochowską piłką i w drużynę która przoduje w rozgrywkach wydawała się naturalnym krokiem, zauważa prezes firmy:

Paweł Szczeszek: Chcę wspierać sport, chcemy to robić, bo uważamy, że to bardzo ważne i robimy to z absolutną satysfakcją, bez żadnego przymusu. Czujemy, że tak powinniśmy robić i jesteśmy z tych działań dumni. Chodzi o Raków Częstochowa. Patrząc na nasze ambicje, nasze aspiracje, to z kim współpracować, jak nie z liderem tabeli Ekstraklasy. Uważam, że Raków Częstochowa jest pewnego rodzaju projektem sportowym, to z całą pewnością jest to najlepszy projekt, z jakim kiedykolwiek miałem styczność i jaki kiedykolwiek widziałem

– dodaje Paweł Szczeszek, prezes Tauronu. Umowa została podpisana, strategiczny sponsor będzie widoczny podczas kolejnych spotkań Rakowa Częstochowa. Obie strony nie zdradzają na ile opiewa umowa i na jaki czas została zawarta.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2024