Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jest główny sponsor dla Skry Częstochowa. Pojawi się na koszulkach piłkarzy

Facebook Twitter

Skra Częstochowa ogłosiła podpisanie umowy z nowym sponsorem głównym. To inwestująca właśnie w Częstochowie firma Hillwood Polska. Prezes Skry Częstochowa - Artur Szymczyk, nie ukrywa zadowolenia z faktu, że to właśnie Hillwood został tak potrzebnym sponsorem piłkarzy.

Jak zapowiada zarząd, pozyskanie sponsora pozwala skupić się na sukcesach sportowych w Fortuna I lidze.

Każda nowa umowa to ważny moment dla naszego klubu, ale ten jest wyjątkowy. Firma Hillwood pojawi się na przodzie koszulek meczowych i będzie sponsorem głównym naszego klubu. Jestem przekonany, że jest to również znak, że nasz klub, nasze działania dostrzegane są w przestrzeni ogólnopolskiej.

Spotkaliśmy się w idealnym momencie. Całą jesień graliśmy bez sponsora głównego. Szybko doszliśmy do porozumienia. My zyskujemy wsparcie w postaci środków pieniężnych, jednakże mamy też nadzieję, że w zamian będziemy dobrze promować markę poprzez grę w Fortuna 1. Lidze w całej Polsce

– dodaje Marcin Kot, odpowiedzialny za kontakty ze sponsorami w Skrze Częstochowa. Dla Skry to też możliwość dalszego budowania silnej i rozpoznawalnej marki, przyznają obie strony zawartej umowy.

Przypomnijmy, trwa przerwa w rozgrywkach ligowych, ale w przyszłym tygodniu piłkarze drugiej drużyny Skry rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. Dyspozycję zawodników pierwszego zespołu trener będzie sprawdzał w meczach kontrolnych, rozpoczęły się już treningi.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj